Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Vandens aparatai be butelių - šiuolaikiška ir patogu

Geriamojo vandens aparatai su daugiapakope subalansuota vandens filtravimo ir užkrato šalinimo sistema - šiuolaikiškas ir veiksmingas, iš principo naujas sprendimas, skirtas aprūpinti geriamuoju vandeniu įmones, administracinius ir sporto kompleksus, medicinos ir mokymo įstaigas, biurus, namus, butus ir pan.

vandens aparatai, geriamojo vandens aparatai, vandens filtrai biurui, vandens aušintuvai
.
Pagrindinės funkcijos

 • vandens valymas;
 • vėsinimas;
 • šildymas;
 • prisotinimas angliarūgšte
 • praturtinimas deguonimi.
Vandens kokybė

Unikalūs pagal galimybes aparatai, gaminami Anglijos kompanijos "Waterlogic Inc.", turi labai pajėgią, subalansuotą ir daugiapakopę vandens filtravimo ir užkrato šalinimo sistemą, kuri valo vandenį šalindama organinius chloro junginius, pesticidus, herbicidus, chlorą, pašalinius kvapus, preciziškai filtruodama pakibusias daleles, organines ir tirpias priemaišas, naikindama ligas sukeliančias bakterijas, virusus ir parazitus.

Tačiau vandenyje, kurį išvalo aparatai "Waterlogic", lieka visos būtinos druskos ir mineralai, kurių trūkumas žmogaus organizmui turėtų neigiamą poveikį. Aparatai "Waterlogic" nenutrūkstamai, bet kuriuo metu tieks Jums šaltą, karštą, gazuotą vandenį, vandenį su sirupu, kasdien galėsite mėgautis ir "Deguonies kokteiliu".

Aparatų kokybė ir patikimumas patvirtintas daugeliu tarptautinių sertifikatų ir patikrintas daugiau kaip 30 pasaulio šalių vartotojų - Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Portugalijos, Nyderlandų, JAV, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir kt.

Visi vidiniai vamzdynai ir visi elementai, kurie liečiasi su vandeniu, sertifikuoti naudoti maisto pramonės įrenginiams ir aprobuoti tarptautinėse laboratorijose, NSF/WRAS.

Pajungimas

Aparatą galima pastatyti ir pajungti bet kurioje Jums patogioje vietoje.
Geriamojo vandens aparatas "Waterlogic" jungiamas tiesiai prie magistralinio vandentiekio linijos su specialia plona 6 mm JOHN GUEST skersmens žarna, kurią lengva nutiesti po grindjuostėmis, dėže ar kabamosiomis lubomis, kad nebūtų sudarkytas estetinis Jūsų interjero vaizdas. Drenažo linijos tiesti nereikia.

Galimas pajungimas iki 50 m

123

Valdymas

Aparatų "Waterlogic" ypatybės - paprasta valdymo sistema, patogi ir stilinga sąsaja ir kompaktiškumas. Jie veikia automatiniu režimu, tad išvalytas vanduo tiekiamas nuolatos.

display-wl


Dizainas

Kompaktiškų matmenų ir stilingo dizaino aparatas papuoš bet kokios patalpos interjerą. Taip pat mes siūlome nauja paslauga - individuaus dizainas pagal užsakymą.

Kliento korporacinio stiliaus geriamojo vandens aparatas Waterlogic.

.Firminis stilius pabrėžia bendrovės individualumą ir skatina veržlesnį jos produkcijos bei paslaugų judėjimą rinkoje. Iš esmės visi siūlomi geriamojo vandens įrenginiai ofisai atrodo vienodai. Net „Premium“ klasės modeliai turi standartinį dizainą ir negali atspindėti korporacinio Jūsų ofiso įvaizdžio.

Mes siūlome Jums vienintelį ir nepakartojamą geriamojo vandens aparatą Waterlogic arba ekskliuzyvią aparatų seriją, neturinčią analogų pasaulyje!

Siūlomas individualus geriamojo vandens aparatų dizainas primins Jūsų potencialiam partneriui arba klientui apie Jus bei Jūsų bendrovės gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas.

Mūsų firmos naujoji individualaus dizaino paslauga suteiks Jums:

 • Originalų korporacinės simbolikos nešiklį klientų zonai
 • Veiksmingą firminio stiliaus diegimą darbuotojų tarpe
 • Elitinį ofiso erdvės atributą – ir tuo pačiu sąnaudų geriamajam vandeniui sumažėjimą wl-pacaniBendrieji eksploatacijos reikalavimai

 • aparatas skirtas naudoti patalpoje (temperatūra +10°-+40°);
 • aparatas jungiamas tiktai prie viešųjų geriamojo vandens tinklų;
 • įėjimo slėgis vandens magistralėje - 2,5-5,0 atmosferos;
 • įtekančio vandens temperatūra - ne aukštesnė kaip 30°C;
 • aparatas veikia prijungtas prie kintamosios 220-230 V 50 Hz elektros srovės tinklo;
 • jis turi būti jungiamas į įžemintą kištukinį lizdą;
 • elektros tinklas turi išlaikyti maksimalią 1500 W prijungimo galios vertę.

wl-multiplik 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt