Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Siurbliai vandentekiui, statyboms

pramoniniai siurbliaiĮmonė sėkmingai tiekia savo produkciją statyboms bei kanalizacijos ir vandens tiekimo sistemoms. Šioms pritaikymo sritims gaminami siurbliai 'SIGMA PUMPY HRANICE' sėkmingai konkuruoja su kitų gamintojų siurbliais ne tik kainos, bet ir kokybės aspektu. Pagal mūsų gamybos programą šioms sritims yra gaminami:
  • vandens kėlimo ir vandentiekio siurbliai;
  • siurbliai, skirti šlamo užterštoms nuotekoms;
  • siurbliai abrazyvų suspensijoms;
  • siurbliai karšto vandens šiluminės energijos paskirstymui ir t.t.

Žemiau nurodytų siurblių žymėjimuose antroji raidžių grupė nurodo medžiagą, naudotą gaminant siurblį:

BC – visas siurblys yra pagamintas iš bronzos
LB – siurblio korpusas yra pagamintas iš ketaus, judamosios dalys – iš bronzos
LH - siurblio korpusas yra pagamintas iš ketaus, judamosios dalys – iš plastiko
LC - iš pilkojo ketaus ir ketaus su rutuliniu grafitu
LM - siurblio korpusas yra pagamintas iš ketais, judamosios dalys – iš žalvario
LN – visas siurblys, išskyrus kai kurias dalis, yra pagamintas iš juodojo metalo

CS siurblinės

Siurblio našumas min. 2 l/s - maks. 20 l/s
Įjungimo slėgis min. 2 barai - maks. . 6 barai
Darbo temperatūra 30 °C

Pritaikymo sritis – automatiniam geriamojo arba techninio vandens tiekimui gyvenamiesiems namams arba pramonės objektams ir gaisrų gesinimo vandens tiekimui. Siurblinė tiekiama, sumontavus ant bendrojo pagrindo rėmo siurblius, elektros valdymo sistemą ir atsarginį slėginį indą su maišu.
Įranga gali būti valdoma slėgio jungiklio, slėgio daviklio arba dažnio keitiklio. Siurblinė gali būti pagaminta pagal kliento užsakymą.

Namų vandens tiekimo siurblinės DARLING

Siurblio našumas min. 0,25 l/s maks. 2,8 l/s
Įjungimo slėgis min. 1,2 baro maks. 5,8 barų
Darbinė temperatūra 30 °C

Pritaikymo sritis – automatiniam geriamojo vandens tiekimui kotedžams ir mažesniems ūkio objektams, taip pat daržų ir gazonų drėkinimui bei laistymui. Įranga valdoma reguliuojamo slėgio jungiklio. Namų automatinėse vandens siurblinėse naudojami klasikiniai išcentriniai, savaiminio įsiurbimo arba panardinamieji siurbliai.

cirkuliaciniai siurbliaiCirkuliaciniai NTR, NTM, NTT, NTV, D-NTV grupių siurbliai


Siurblio našumas min. 0,5 l/s maks. 22 l/s
Transportavimo aukštis min. 1 m maks. 12 m
Darbo temperatūra 120 °C

Pritaikymo sritis – karšto vandens cirkuliacijai mažo slėgio šildymo sistemose. Siurbiama terpė yra švarus minkštas vanduo arba chemiškai neaktyvus techninis vanduo. Yra numatyti siurblių sukimosi greičio reguliatoriai. Agregatas varomas vienfazio arba trifazio elektros variklio.

KDFU, GF.U, GFHU grupių šlamo siurbliai

Siurblio našumas min. 0,3 l/s maks. 20 l/s
Transportavimo aukštis min. 3 m maks. 50 m
Darbo temperatūra maks. 40°C

Pritaikymo sritis – stipriai užteršto vandens, kuriame esama abrazyvinių dalelių, fekalijų bei šlamo, turinčio grumstuotų ir pluoštinių medžiagų, siurbimui. Siurbliuose yra numatyta plūdė ir jie gali būti skirti darbui su vienfaziu ar trifaziu varikliu.. Siurbliuose, skirtuose pluoštinėms medžiagoms siurbti, yra numatyti dezintegratoriai.

Slėginė kanalizacija - nutekamųjų vandenų siurblinės


Siurblio našumas maks. 0,8 l/s
Transportavimo slėgis maks. 0,5 MPa
Darbo temperatūra maks. 40 °C

Pritaikymo sritis – slėginė kanalizacija, naudojama nuotekoms siurbti iš kotedžų, rūsiuose esančių butų ir patalpų, esančių žemiau įrengtos kanalizacijos sistemos, tualeto bakelių, prausyklų, skalbyklų, dušų, vonių, t.p. kanalizacijos rinktuvų, nuotekų valymo centrų ir kt. Nuotekų siurblinės pagrindas yra 1 1/4“ EFRU siurblys su pjovimo įtaisu, armatūros komplektas, valdymo automatika ir nepralaidus vandeniui plastikinis arba betoninis indas (su atitinkamu kreipimo įtaisu), į kurį nukreipiamos ūkinės bei fekalijų turinčios nuotekos.

mbuMBU - membraninis siurblys


Siurblio našumas maks. 2 l/min.
Transportavimo slėgis maks. 16 barų
Darbo temperatūra maks. 50 °C

Pritaikymo sritis – siurblys, visų pirma, yra naudojamas nuotekų valymo įrengimuose, t.p. keramikos masės transportavimui cechuose filtravimo presams užpildyti arba didelio tankio neagresyviems abrazyviniams skysčiams, kurių maksimali specifinė masė yra 1900 kg/m3, siurbti. Vieno stūmoklio viengubo arba dvigubo veikimo MBU siurblys turi hidrauliniu būdu valdomą membraną ir reguliuojamą vožtuvą..

1 1/2” EBL siurbimo agregatai statyboms

Siurblio našumas min. 0,09 l/s maks. 0,2 l/s
Slėgis maks. 10 barų
Darbo temperatūra maks. 70 °C

eblPritaikymo sritis – siurbimo agregatas su G-rotoriniu siurbliu yra naudojamas plonų išorinių ir vidinių sienų tinko padengimui galutinės apdailos tinkavimo mišiniu, t.y. žvyro mišiniu. Jį galima naudoti ir suspensijoms bei tirštoms tešlos pavidalo medžiagoms, neturinčioms koroduojančio poveikio, transportuoti, kai mechaninių priemaišų grūdėtumas neviršija 5 mm. Agregatas tiekiamas sumontuotas praktiškame dviejų ratų rėme su reikmenimis (žarnomis, purškimo pistoletu ir kt.)

1" EBAW – G-rotorinis siurblys

Siurblio našumas maks. 0,37 l/s
Slėgis maks. barai
Darbinė temperatūra maks. 70 °C

Pritaikymo sritis – G-rotorinis siurblys be riebokšlio, skirtas tinkavimo ir gyvenamųjų, gamybinių, ūkinių bei pramoninių pastatų išorinės apdailos techniniams dažams purkšti Gali siurbti klijinius, emulsinius, kazeino, kaolino ir latekso dažus, kalkių pieną bei kitus skiedžiamus vandeniu lakų bei dažų ebawtirpalus, kuriuose gali būti mechaninių priemaišų (grūdėtumas iki 0,5 mm). Siurblys gali būti skirtas vienfaziam arba trifaziam varikliui.

Hidrauliniai valytuvai (kanalizaciniai)

Siurblio našumas 165 l/min.
Slėgis min. 80 barų maks. 100 barų
Darbinė temperatūra maks. 60 °C

Pritaikymo sritis – kanalizaciniai hidrauliniai valytuvai yra skirti kanalizacinių tinklų valymui. Valymas atliekamas plovimo galvučių ir galvučių su purkštuvais arba aukšto slėgio pistoleto. Agregatai yra tiekiami su rėmu ir varomi sunkiojo kuro variklio su savaiminiu užsidegimu suslėgus. Į kanalizacinio hidraulinio valytuvo komplektą yra įtraukiami vyniojimo būgnas su aukštojo slėgio žarna bei aukštojo slėgio valymo reikmenys. Kaina: nustatoma priklausomai nuo reikalavimų reikmenims bei eksploatacijos sąlygų.

hcHidrauliniai valytuvai

Siurblio našumas min. 182 l/min. maks. 261
Slėgis min. 100 barų maks. 1500 barų
Darbinė temperatūra maks. 50 °C

Pritaikymo sritis – hidrauliniai valytuvai yra skirti apnašoms ir kitokiam purvui šalinti nuo tiltų, pastatų, kelių ir kt. paviršių. Tiekiami su rėmu ir varomi sunkiojo kuro variklio su savaiminiu užsidegimu suslėgus arba elektros variklio. Priklausomai nuo naudojimo specifikos, hidrauliniuose valytuvuose gali būti numatyta aukšto slėgio valymo įranga (aukšto slėgio purškimo pistoletas, koja valdomas vožtuvas, sukamasis purkštuvas, žarnos, ....).

 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt