Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Siurbliai

siurbliai UAB “VEKTRENA” Lietuvos rinkoje atstovauja bendrovę "SIGMA PUMPY HRANICE" (Čekijos Respublika), siurbimo technikos gamintoją bei tiekėją, dirbantį daugiau kaip šimtą dvidešimt metų.
Šio gamintojo siurbliai sėkmingai veikia Lietuvoje, daugelyje Europos valstybių ir NVS šalių įmonėse.

Su įmonės "SIGMA PUMPY HRANICE" gamybos programa, t.sk. produkcijos asortimentu bei gaminamų siurblių techninėmis charakteristikomis, galima susipažinti įmonės interneto svetainėje adresu www.sigmapumpy.com
Šiuo atveju kalbama apie aukšto slėgio plunžerinius siurblius chemijos pramonei, dažniausiai naudojamus siurbti agresyviems vandens tirpalams ir kitiems chemiškai aktyviems skysčiams, kurių parametrai yra tokie:
teršalų dalelių dydis – iki 0,25 mm,
temperatūra – iki 120ºC,
didžiausia klampa - 45 mm2/s.

SiurbliaiPCD serijos siurbliai yra gaminami 40 ir 60 mm eigos ir paprastai yra skirti polipropilenui, amoniako arba karbamido kondensatui, šarmams, jūros vandeniui, sintetinėms medžiagoms, naftai ir skysčiams angliavandenilių pagrindu siurbti. PCX ir PCA serijų siurbliai paprastai yra skirti technologiniams trąšų gamybos amoniako ir karbamido pagrindu, procesams. plačiau >>

Energetika

Alyvos kondensato siurbliai Viena pramonės šakų, kuriai mes sėkmingai tiekiame savo produkciją ir atliekame jos garantinį aptarnavimą, yra energetika. Šiai naudojimo sričiai "SIGMA PUMPY HRANICE" gaminami siurbliai sėkmingai konkuruoja su kitų gamintojų siurbliais ne tik kainos, bet ir kokybės aspektu.

Pagal mūsų gamybos programą šiai pramonės šakai yra gaminami:

1. Klasikinei energetikai - pilnutinis siurblių asortimentas 50-500 MW blokinėms šiluminėms elektrinėms, t.sk. maitinimo siurbliai vandeniui siurbti, esant temperatūrai iki 180ºC (našumas 5-700 l/s, slėgimo aukštis - iki 3800 m); karšto vandens siurblinės, kurioms šiluma tiekiama iš termofikacinės elektrinės; aušinimo vandens ar nevalyto vandens siurblinės; alyvos siurbliai; kondensato siurbliai (našumas 1,5-430 l/s); šlamo likvidavimo siurbliai; techninio, plovimo ir gaisrų gesinimo vandens siurblinės.

2. Atominėms elektrinėms
– katilų, veikiančių esant temperatūrai iki 180ºC, branduolinių reaktorių pagrindinių ir pagalbinių kontūrų maitinimo sistemos; avarinės sistemos. Gamybos programoje smulkiau yra aprašyti šių tipų siurbliai. plačiau >>

Vandens tiekimo sistem
os, statybos

siurbliai, pramoniniai siurbliai, siurbliai chemijos pramonėj, energetika, siurbliai energetikai, vandens tiekimo sistemos, siurbliai vandens paruošimui, maitinimo siurbliai, siurbimo technika,naftos gavybos, naftos perdirbimo, žemes ūkiui, stiklo ir keraminių plytelių, mineralinių trąšų gamyba, priešgaisrinei technikai,siurbliai skirti technologiniams trąšų gamybos amoniako ir karbamido pagrindu,vandens siurblinės, alyvos siurbliai; kondensato siurbliai, šlamo siurbliai, siurbliai statyboms, kanalizacijos ir vandens tiekimo sistemoms, siurbliai gydomajam purvui,plunžeriniai siurbliai   Įmonė sėkmingai tiekia savo produkciją statyboms bei kanalizacijos ir vandens tiekimo sistemoms. Šioms pritaikymo sritims gaminami siurbliai 'SIGMA PUMPY HRANICE' sėkmingai konkuruoja su kitų gamintojų siurbliais ne tik kainos, bet ir kokybės aspektu. Pagal mūsų gamybos programą šioms sritims yra gaminami:

 • vandens kėlimo ir vandentiekio siurbliai;
 • siurbliai, skirti šlamo užterštoms nuotekoms;
 • siurbliai abrazyvų suspensijoms;
 • siurbliai karšto vandens šiluminės energijos paskirstymui ir t.t. plačiau >>

Pagal SIGMA PUMPY HRANICE gamybos programą šiai pramonės šakai yra gaminami:

 • mažos klampos skysčiams SVA, SVD, S-LV, HM, NPB, SPB, EQPV, EFS, EPA, EPM, EPS
 • didelės klampos skysčiams RPT, RPS, EQPV, EFS, EPA, EPN, EPM, EPS. plačiau >>

  m2m3m1Be aukščiau aprašyto asortimento, SIGMA PUMPY HRANICE gamina siurblius bei siurbimo techniką kitiems tikslams ir kitoms pramonės šakoms: naftos gavybos, naftos perdirbimo, žemes ūkiui, stiklo ir keraminių plytelių, mineralinių trąšų gamyba, prešgaisrinei technikai ir t.t.

Jeigu Jūs atsiųsite mums techninę užklausą dėl Jus dominančio siurblio, įmonės specialistai parinks Jums atitinkamų techninių parametrų įrengimą.

 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt