Šviesinimo ir sorbcijos filtrai
Skirti įvairiems technologiniams procesams, kurie vyksta apdorojant geriamąjį ir techninį vandeninį - šviesinti, šalinti geležį ir manganą, organinių medžiagų ir laisvo chloro kiekiui mažinti, pH vertei koreguoti ir t. t.
Filtrų korpusai gaminami iš polietileno, iš išorės jie apipinami stiklo plastiku, cinkuotu plieno arba plienu su polimerine danga iš vidinės pusės, taip užtikrinama veiksminga filtrų apsauga nuo korozijos.
plačiau>>
Minkštinimo filtrai
Skirti vandeniui valyti jonų mainų būdu (minkštinti, dekarbonizuoti, šalinti druskas, taip pat pašalinti vandens spalvą, kuri atsiranda nuo humuso ir fulvo rūgščių, valyti nuotekas pašalinant sunkiuosius metalus ir t. t.).
Filtrų korpusai gaminami iš polietileno, iš išorės jie apipinami stiklo plastiku, cinkuotu plieno arba plienu su polimerine danga iš vidinės pusės, taip užtikrinama veiksminga filtrų apsauga nuo korozijos. Metalinių filtrų korpusai būna iki 3000 mm skersmens, plastikinių - iki 2000 mm. Standartinis filtrų cilindrinės dalies aukštis - nuo 1100 iki 2000 mm.
Tiekiami filtrai, tinkami ir procesams su tiesiojo srauto jonitų regeneracija, ir apgręžiamojo srauto procesams.
placiau.>>
Atbulinis osmosas
Tai technologija, su kuria gaunamas vanduo be druskų. Atbulinio osmoso procesas yra pradinio vandens filtravimas leidžiant jį per specialią pusiau laidžią membraną, gebančią praleisti vandenį ir sulaikyti druskų jonus.
Taip iš vandens galima pašalinti iki 99,6 proc. druskų.
Atbulinį osmosą pagal gaunamo vandens kokybę galima lyginti su jonų mainais, elektros dialize, distiliacija, tačiau atbulinis osmosas turi kelis privalumus ir gali sėkmingai varžytis su kitais vandens valymo būdais įvairiose pramonės šakose: šiluminės energetikos, maisto, chemijos, geriamojo vandens tiekimo, elektronikos, farmacijos ir kt.
plačiau>>