Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Apie mus

chemines medžiagos, vandens filtrai, siurbliaiUAB "VEKTRENA" - privataus kapitalo bendrovė, kurios pagrindas yra ilgametė joje dirbančių specialistų patirtis, susiklostę patikimi ir abipusiu supratimu pagrįsti santykiai su užsakovais bei produkcijos tiekėjais.

Siūlome produkciją, kurią gamina stambiausios NVS šalių gamyklos, taip pat garsūs Europos gamintojai, kurie yra nenuginčijami savo srities lyderiai.

Tiekiamos produkcijos vartotojai - kuro energetikos ir naftos perdirbimo kompleksai, mašinų gamybos ir metalurgijos įmonės, gamyklos, kurių specializacija - stiklo ir keraminių plytelių, mineralinių trąšų gamyba, taip pat įmonės, vykdančios veiklą įvairiose pramonės šakose - celiuliozės ir popieriaus gamybos, tekstilės, farmacijos, chemijos ir kt.

Prioritetinė bendrovės plėtros kryptis, lemianti pagrindinę finansinių įplaukų dalį, yra prekyba vandenruošos ir vandenvalos medžiagomis bei įrenginiais.

Mūsų specialistai atlieka vandens paruošimo ir valymo įrengimų rekonstravimo, modernizavimo kompleksinius darbus.
Sukuriame bei įgyvendiname naujus sprendimus, diegiame naujas technologijas, užtikrinančias cheminio apdorojimo ir vandens tiekimo sistemų optimalų darbo režimą.

Konsultuojame medžiagų ir įrenginių efektyvaus panaudojimo klausimais, teikiame garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Turime patirties, įgytos atliekant eksporto ir importo operacijas, todėl galime įgyvendinti didmeninius tiekinius, siųsti dalinius krovinius ir operatyviai pristatyti vartotojui reikalingas medžiagas, įrenginius ir komplektuojamąsias dalis.

Nustatytų tiekiamos produkcijos kokybės reikalavimų laikymasis, savalaikis kompleksiškas techninio ir konsultacinio veiklos palaikymo klausimų sprendimas, griežti reikalavimai ekologinei saugai, pardavimų augimo nusistovėjusi tendencija - visa tai leidžia kalbėti apie bendrovės augimo dinamiką.

Realizuojant produkciją taikomas lankstus, diferencijuotas požiūris į visos siūlomos produkcijos kainodarą.

Skambinkite, rašykite ir mes mielai suteiksime visą Jus dominančią informaciją. Džiaugsimės matydami savo kompaniją patikimų Jūsų partnerių sąraše.


vb1Vladimiras Bobrovas
Direktorius

 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt